Hack Proof Password Manager

Hack Proof Password Manager 3.0

Twoje hasła w kieszonkowym sejfie

Hack Proof Password Manager to darmowa aplikacja pozwalająca na zapisywanie haseł w telefonie. Program zabezpiecza informacje silnym algorytmem szyfrowania RC4, używanym też do szyfrowania połączeń SSL. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Bezpieczny algorytm
 • Automatyczna blokada przy braku aktywności
 • Działa na większości telefonów

Wady

 • Brak dokumentacji
 • Kod programu nie jest otwarty i może zawierać luki

Dobry
7

Hack Proof Password Manager to darmowa aplikacja pozwalająca na zapisywanie haseł w telefonie. Program zabezpiecza informacje silnym algorytmem szyfrowania RC4, używanym też do szyfrowania połączeń SSL.

Hack Proof Password Manager w trakcie instalacji prosi o ustawienie hasła głównego, które będzie wymagane do dostępu do zaszyfrowanych danych. Następnie można korzystać z gotowych szablonów lub utworzyć nowe. Program jest przygotowany na większość popularnych zastosowań - ma szablony dla poczty e-mail, usług finansowych, serwisów www, kart kredytowych etc. Pozwolą one zapisać wszystkie hasła i kody PIN w odpowiednich miejscach.

Używany przez Hack Proof Password Manager algorytm szyfrowania jest bezpieczny, jednak nie wiemy czy program nie ma ukrytych błędów. Jego kod nie jest otwarty i nie mógł zostać sprawdzony przez niezależnych ekspertów. Jeśli jednak musisz zapisywać gdzieś hasła i numery PIN, lepiej użyj tej aplikacji zamiast trzymać je na kartce w portfelu.

Hack Proof Password Manager pozwala na zabezpieczenie i zapisanie haseł w jednym miejscu. Dzięki temu nie zapomnisz ich, ani nie będą one zbyt łatwo dostępne dla postronnych.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na Java

Więcej
Hack Proof Password Manager

Download

Hack Proof Password Manager 3.0

Opinie użytkowników o Hack Proof Password Manager

 • niko234

  według niko234

  "porównaj z SafeCase"

  jak mały fiat do toyoty camry... SafeCase oferuje prawdziwe bezpieczeństwo danych, wygodny interfejs użytkownika, to ...   Więcej.

 • pmo777

  według pmo777

  "Duże możliwości z FREE? To niezły wybór. :)"

  Szukałem w gruncie rzeczy programu na Symbiana, najlepiej FREE lub niedrogiego, ale o konkretnych funkcjonalnościach....   Więcej.